2013-06-13 18:55:51
5 lat Stowarzyszenia Kolovrat
W dniach 28-30 czerwca 2013 r. w Kaliskim Grodzie Piastów na Zawodziu odbyły… się™ obchody pięciolecia istnienia Stowarzyszenia Kolovrat.

5 Lat Stowarzyszenia Kolovrat

Stowarzyszenie Kolovrat ma już pięć‡ lat! Nasza historia się™ga jednak czasów dawniejszych, kiedy to wspólna pasja - rekonstrukcja historyczna, połączył‚a nasze drogi. Ambicja, zapał‚ i chęć‡ do walki, które towarzyszą… nam przez te lata rozpaliły w nas chęć‡ stworzenia nowego. Tak w 2008 roku powstał‚o Stowarzyszenie Kolovrat. Stowarzyszenie Kolovrat to grupa… przyjaciół‚, dla których korzenie i przeszłość‡ są… wciąż żywe. Dbamy o to by kultywować‡ tradycje i pamięć‡ o dniach zabranych nam przez czas. W naszych progach gościliśmy wiele postaci. Pięciolecie jest dla nas niepowtarzalną… okazją, aby podziękować‡ wszystkim, którzy nas wspierali i wciąż wspierają…. Zarówno tym którzy są…, jak i tym którzy stali z nami ramię™ w ramię™ na placu boju. Dziękujemy wam za wsparcie i poświęcenie. Każdy z was zostawił‚ tutaj cząstkę™ siebie, bez której nie był‚o by nas. Możemy mieć‡ tylko nadzieję™, że spotkamy się™ jeszcze raz, przy wspólnym biesiadnym stole podczas następnej rocznicy, czego sobie i wam życzymy.

W sobotę™ o godzinie 18:00 odbędzie się™ oficjalna część‡ pięciolecia - podsumowanie pięciu lat działalności, na którą… serdecznie zapraszamy naszych gości.

W prawdziwą… przyjemnością informujemy, że podczas obchodów pięciolecia odbędą… się™ Wielkie Zmagania Midgardu.

Nick    
E-mail 
Który teraz mamy rok? 
Komentarz
Nick Adres email nie będzie udostępniany publicznie.